NÁZEV ZPRAVODAJSKÉ JEDNOTKY |
ULICE |
ČÍSLO |
OBEC |
PSČ |
A.M.P. Alternative Music Production |
Lukešova |
35/1499 |
Praha 4 |
142 00 |
AFOD festival, IVO DOLEŽEL |
Sídliště |
795 |
Trhové Sviny |
374 01 |
Agentura Publikum s.r.o. |
Na Kopci |
5350 |
Zlín |
760 01 |
Agentura Sampaj |
Žižkova |
1872 |
Jihlava |
586 01 |
AGENTURA SCHOK, spol.s r.o. |
Jiřská |
6 |
Praha 1 - Hradčany |
119 00 |
AghaRTA Jazz Centrum s.r.o. |
Písecka |
1 |
Praha 3 |
130 00 |
Akademie klasické hudby, z. ú. |
Palackého |
1/740 |
Praha 1 |
110 00 |
Akord a Poklad, s.r.o. |
nám.SNP |
1 |
Ostrava |
700 30 |
Alexandr Průša |
Jiráskova |
1 |
Brno |
620 00 |
Alliance Française Brno, z. s. |
Moravské náměstí |
15 |
Brno |
602 00 |
ALMA, z.s. |
Dobelice |
1 |
Dobelice |
672 01 |
AMEROPA |
Předměřice nad Jizerou |
85 |
Předměřice nad Jizerou |
294 74 |
Amfolkfest |
Horní Lideč |
291 |
Horní Lideč |
755 01 |
Animanie, zs. |
Úslavská |
9 |
Plzeň |
328 00 |
Aragonit |
Česká |
145 |
Karlovy Vary |
360 18 |
ARBOR - spolek pro duchovní kulturu |
Žižkova |
528/6 |
Česká Lípa |
470 01 |
ARS/KONCERT |
Grohova |
32 |
Brno |
602 00 |
Art Frame Palác Akropolis, s.r.o. |
Kubelíkova |
27 |
Praha 3 |
130 00 |
ArtProm sr.o. |
Sokolovská 626 |
104A |
Praha |
186 00 |
Asociace českých filmových klubů, z.s. |
Stonky |
860 |
Uherské Hradiště |
686 01 |
Asociace polio |
Jabloňová |
2891/2 |
Praha 10 |
106 00 |
Auviex, s.r.o. |
Perlitová |
1820 |
Praha 4 |
140 00 |
AXMAN PRODUCTION, spol.s.r.o. |
Rybná |
17 |
Praha 1 |
110 00 |
Baboon Music Production |
Buzulucká |
2331 |
Tábor |
390 03 |
Bachův varhanní podzim o.p.s. |
Lidická |
1879/48 |
Brno |
602 00 |
Barocco sempre giovane, o.p.s. |
Sukova rřída |
1260 |
Pardubice |
530 21 |
Beat Promotion s.r.o. |
Tachovské nám. |
649/3 |
Praha 3 |
130 00 |
Beseda Val z. s. |
Val |
44 |
Dobruška |
581 01 |
Bestfest, z.s. |
Rouské |
43 |
Rouské |
753 53 |
Bludný kámen, z.s. |
Gudrichova 6 |
6 |
Opava |
747 05 |
Bluegrassová asociace ČR |
Bludovice |
137 |
Nový Jičín |
741 01 |
Blues Alive, s.r.o. |
Fialova |
3/416 |
Šumperk |
787 01 |
Bohemia JazzFest, o.p.s. |
Pařížská |
203/19 |
Praha 1 |
111 21 |
Boii z. s. |
Zámek |
1 |
Nasavrky |
538 25 |
BOLLYWOOD, z. s. |
Spálená |
23 |
Praha 1 |
110 00 |
BP Promotion s.r.o |
K jezeru |
916/39 |
Praha 4 |
149 00 |
Brutal Assault Agency s.r.o. |
Na Harfě |
916/9 |
Praha 9 |
190 00 |
Bubec, o.p.s. |
Radouňova |
366/1 |
Praha |
155 00 |
Buchty a loutky |
Myslbekova |
162/9 |
Praha 6-Střešovice |
169 00 |
BVA Internatioanal |
Mečislavova |
7 |
Praha 4 |
140 00 |
BVAM Music concerts |
Havlíčkovo nám. |
99 |
Dačice I |
380 01 |
Castrum, o. p. s. |
Hradská |
818 |
Humpolec |
396 01 |
Centrum barokní kultury, z.s. |
KLÁŠTERNÍ DVŮR |
97 |
Český Krumlov |
381 01 |
Centrum experimentálního divadla, p. o. |
Zelný trh |
9 |
Brno |
602 00 |
Centrum Kociánka |
Kociánka |
93/2 |
Brno |
612 47 |
Centrum kultury Lovoš |
8. května |
13 |
Lovosice |
410 02 |
Club Tours Agentur Praha |
Nad Kotlaskou I. |
395 |
Praha 8 - Libeň |
180 00 |
Collegium Marianum - Týnská škola s.r.o. |
Vodičkova |
700/32 |
Praha 1 |
110 00 |
Colour Production, spol. s r. o. |
Lomená |
349 |
Dolní Lhota |
747 66 |
Contempuls, z.s. |
Zelená |
486 |
Horoměřice |
252 62 |
COUNTRY COLAPS,z.s. |
Arbesova |
61 |
Pardubice VII - Ohrazenice |
533 53 |
Country kapela Gympleři Vsetín, z.s. |
Okružní |
454 |
Vsetín |
755 01 |
Czech Dance Benefit Society,z.s. |
Tylovo nám. |
5 |
Praha 2 |
120 00 |
CZECHBLUES |
Počernická |
467 |
Praha 10 |
120 00 |
CzechTourism |
Vinohradská |
46 |
Praha |
120 00 |
ČECHTICKÁ LILIE, spolek |
Nám.Dr. Tyrše |
56 |
Čechtice |
257 65 |
Česká asociace rusistů |
V Závětří |
4 |
Praha 7 |
170 00 |
Česká kultura,z.s. |
Nad Stráněmi |
343 |
Senohraby |
251 66 |
Česká společnost Josepha Haydna |
Nebílovy |
1 |
Nebílovy |
332 04 |
Česká televize |
Na Hřebenech |
1132/4 |
Praha 4 |
140 70 |
Česká unie neslyšících, z.ú. |
Dlouhá |
37 |
Praha 1 |
110 00 |
ČESKÉ DOTEKY HUDBY EM-ART, o.p.s. |
Pohořelec |
25/111 |
Praha 1 |
118 00 |
Český klub kinoamatérů,z.s |
Pod Juliskou |
2a/2561 |
Praha 6 |
160 00 |
Český rozhlas |
Vinohradská |
12 |
Praha |
120 99 |
Člověk v tísni, o.p.s. |
Šafaříkova |
24 |
Praha 2 |
120 00 |
ČSFV Kroměříž |
Spáčilova |
3036 |
Kroměříž |
767 01 |
Čtyři dny |
Rybalkova |
280/41 |
Praha 10 |
101 00 |
DAMU v Praze, divadlo DISK |
Karlova |
26 |
Praha |
118 00 |
DDM hl.m. Prahy Klub Klamovka |
Podbělohorská |
3 |
Praha 5 |
150 00 |
DDS Brnkadla |
Lidická |
50 |
Brno - město |
658 12 |
Dětský folklorní soubor Ostravička |
Maxima Gorkého |
405 |
Frýdek - Místek |
738 02 |
Divadelní spolek Brno |
Orlí |
1 |
Brno |
602 00 |
Divadelní spolek Jiří |
nám. Jiřího |
1 |
Poděbrady |
290 01 |
Divadelní spolek Kroměříž |
Prusinovského |
114/2 |
Kroměříž |
767 01 |
Divadelní spolek Scéna Libochovice |
KS U tří lip, Riegrova |
64 |
Libochovice |
411 17 |
Divadelní spolek Tyl |
Vrchlického |
53 |
Polička |
572 01 |
Divadelní spolek Vojan |
Kulturní dům, Husova |
35 |
Libice nad Cidlinou |
289 07 |
Divadlo "PRKNO"z.s. |
Sady Komenského |
330 |
Veverská Bítýška |
664 71 |
Divadlo Archa o.p.s. |
Na Poříčí |
26 |
Praha 1 |
110 00 |
Divadlo Bez zábradlí |
Jungmannova |
31 |
Praha 1 |
110 00 |
Divadlo Horní Počernice |
Votuzská |
379/11 |
Praha 20 - Horní Počernice |
193 00 |
Divadlo Šumperk, s.r.o. |
Komenského |
312/3 |
Šumperk |
787 01 |
Divadlo v Dlouhé |
Dlouhá |
39 |
Praha 1 |
110 00 |
Divadlo Václav, z.s. |
Václavov |
89 |
Zábřeh |
789 01 |
Divadlo X 10, z.s. |
Wassermanova |
927/18 |
Praha 5 |
152 00 |
DOC.DREAM services s.r.o. |
Jana Masaryka |
16 |
Jihlava |
586 01 |
DOMINO cz, o.p.s. |
Štefánikova |
5462 |
Zlín |
760 01 |
Domov Ráček o.p.s. |
Na Sekyře |
1765 |
Rakovník |
269 01 |
Dream Factory Ostrava |
Kvapilova |
2054 |
Frýdek - Místek |
738 01 |
Dům dětí a mládeže Jednička, Dvůr Králové nad Labem |
Spojených národů |
1620 |
Dvůr Králové nad Labem |
544 01 |
Dům dětí a mládeže Praha 8 - Spirála |
Přemyšlenská |
15/1102 |
Praha 8 |
182 00 |
Dům kultury Česká Kamenice, příspěvková organizace |
Komenského |
288 |
Česká Kamenice |
407 21 |
Dům kultury Frenštát pod Radhoštěm |
r.Parmy |
254 |
Frenštát pod Radhoštěm |
744 01 |
Dům kultury města Orlové, p.o. |
Osvobození |
797 |
Orlová-Lutyně |
735 14 |
Dům kultury Ostrov, příspěvková organizace |
Mírové nám. |
733 |
Ostrov |
363 01 |
Dům kultury Šumperk, s.r.o. |
Fialova |
416/3 |
Šumperk |
787 01 |
Dům kultury v Kroměříži p.o. |
Tovačovského |
2828 |
Kroměříž |
767 01 |
DW7 o.p.s. |
Dolní nám. |
23/42 |
Olomouc |
779 00 |
EKOFILM,z.s. |
Francouzská |
173/32 |
Praha 2 |
120 00 |
ETUDA PRIMA z.s. |
Národní |
512 |
Varnsdorf |
407 47 |
Eupathia |
Palackého |
292 |
Pardubice |
530 02 |
Eurocentrum Jablonec nad Nisou s.r.o. |
Jiráskova |
2047/7 |
Jablonec nad Nisou |
466 01 |
EUROFILMFEST s.r.o |
Parléřova |
17 |
Praha 6 |
169 00 |
Evropské centrum pantomimy neslyšících, z.s. |
Vodova |
35 |
Brno |
612 00 |
EXPEDITA z.s. |
Jistebník |
240 |
Jistebník |
742 82 |
Fakulta elektrotechnická ČVUT v Praze |
Technická |
2 |
Praha 6 |
166 27 |
Fest2004 |
Svatošova |
308 |
Tábor |
390 01 |
Festival Jam Rock |
Nerudova |
198 |
Hradec Králové |
500 02 |
Festival Poodří Františka Lýska |
Světlovská |
2/82 |
Ostrava - Proskovice |
724 00 |
Festival Povaleč z.s. |
Zámecká |
20 |
Valeč |
364 53 |
Festivalová kancelář Emy Destinnové |
Antonína Barcala |
38/404 |
České Budějovice |
370 05 |
Festivalpark |
Letiště |
38 |
Hradec Králové 7 |
503 41 |
FILHARMONIE Hradec Králové o.p.s. |
Eliščino nábřeží |
777 |
Hradec Králové |
500 03 |
Filharmonie Bohuslava Martinů, o.p.s. |
nám. T. G. Masaryka |
5556 |
Zlín |
760 01 |
Filharmonie Brno, p. o. |
Komenského náměstí |
8/534 |
Brno |
602 00 |
Film Servis Festival Karlovy Vary, a.s. |
Panská |
1/892 |
Praha 1 |
110 00 |
Film Servis Plzeň s.r.o. |
Mánesova |
80 |
Plzeň |
301 00 |
FILMFEST, s.r.o. |
Filmová |
174 |
Zlín-Kudlov |
760 01 |
Filmová a televizní fakulta Akademie múzických |
Smetanovo nábřeží |
2 |
Praha 1 |
110 00 |
Filozofická fakulta Univerzity Karlovy |
nám. Jana Palacha |
2 |
Praha 1 |
116 38 |
Folklor bez hranic Ostrava,z.s. |
Wattova |
430/5 |
Ostrava-Přívoz |
702 00 |
Folklorní sdružení České republiky |
Senovážné nám. |
24 |
Praha 1 |
116 47 |
Folklorní sdružení Šardičan z.s. |
Šardice |
503 |
Šardice |
696 13 |
Folklorní soubor Haná Přerov, z. s. |
U Bečvy |
904/1 |
Přerov |
750 02 |
Folklorní soubor Javor, z.s. |
nám. 5. května |
133 |
Lomnice nad Lužnicí |
378 16 |
Folklórní soubor Kvítek Hradec Králové, z. s. |
Cihlářská |
690/4 |
Hradec Králové |
503 11 |
Folklorní soubor Marjánek,z.s. |
Franze Kafky |
826/19 |
Mar. Lázně |
353 01 |
Folklorní soubor Písečan,spolek |
Roháčova |
258 |
Písek |
397 01 |
Folklórní soubor Růže z.s. |
5. května |
238 |
Český Krumlov |
381 01 |
Folklorní spolek Lipta Liptál |
Liptál |
83 |
Liptál |
756 31 |
Folklorní spolek Šumava Klatovy |
Kpt. Jaroše |
118 |
Klatovy |
339 01 |
Friendly & Loyal s.r.o. |
Ondřejova |
489/13 |
Olomouc |
772 00 |
Fryštácká Javořina |
tř. T. Bati |
204 |
Zlín |
760 01 |
FS Hořeňák a Horeňáček,z.s. |
Horní Nová Ves |
139 |
Lázně Bělohrad |
507 81 |
Geronimo Agency s.r.o. |
Krakonošovo náměstí |
130 |
Trutnov |
541 01 |
Gymnasia Cantat z.s. |
Vídeňská |
55/47 |
Brno |
639 00 |
Gymnázium Jana Keplera - Musica iuvenalis |
Parléřova |
2 |
Praha 6 |
169 00 |
HAMU |
Malostranské náměstí |
13 |
Praha 1 |
118 00 |
Hana Černá - Taneční škola Bohémia Chrast |
Šmídova |
200 |
Chrast |
538 51 |
HENDAVER |
Svatoňovická |
587 |
Praha 9 - Dolní Počernice |
190 12 |
Horácký soubor písní a tanců Vysočan,z.s. |
Vrchlického |
2497/57 |
Jihlava |
586 01 |
Hradecká kulturní a vzdělávací společnost, s.r.o. |
Československé armády |
300 |
Hradec Králové |
500 03 |
Hudbaznojmo, z.s. |
Hrnčířská |
246/1 |
Znojmo-Přímětice |
669 04 |
Hudební festival Jazzové lázně |
Libušina |
557/4 |
Mariánské Lázně |
353 01 |
Hudební informační středisko, o.p.s. |
Besední |
3 |
Praha 1 |
118 00 |
Hudební mládež ČR |
Kolbenova |
30/804 |
Praha 9 |
190 00 |
CHRISTIANIA, o.p.s. |
Alfa Passage, Poštovská |
4H |
Brno |
601 00 |
Chrudimská beseda, městské kulturní středisko |
Široká |
85 |
Chrudim |
537 01 |
InBáze, z.s |
Legerova |
50 |
Praha |
120 00 |
Ing. Milan Kolář |
Komenského |
1361/30 |
Jihlava |
586 01 |
Ing. Petr Ryba,ředitel slavností a předseda sdružení JITŘENKA |
Za Střelnicí |
507 |
Lanškroun |
563 01 |
Iniciativa Dokořán |
Masarykovo nám. |
4/3 |
Karviná |
733 01 |
IP Sport & art, o.p.s. |
Gajdošova |
16 |
Brno |
615 00 |
Janáčkova akademie múzických umění v Brně |
Beethovenova |
2 |
Brno |
662 15 |
Janáčkův máj, o.p.s. |
28.října |
2556/124 |
Ostrava |
702 00 |
Jarolav Fugas Uhlík |
Borovany |
3 |
Borovany |
348 02 |
Jaroslav Navara |
Doubice č. |
60 |
Doubice |
407 58 |
Jazz Club Slaný, z. s. |
Kreibichova |
811/4 |
Slaný |
274 01 |
Jazz Černošice |
Dr. Janského |
953 |
Černošice |
252 28 |
Jazzfestbrno Ahead s.r.o. |
U Chmelnice |
745/2 |
Praha |
143 00 |
Jihočeský folklórní soubor Kovářovan |
Kovářov |
18 |
Kovářov |
398 55 |
Jihočeský jazzový festival s.r.o. |
Okružní |
2615 |
České Budějovice |
370 01 |
Jiné Jeviště, z.s. |
U Mrázovky |
2641/9A |
Praha 5 |
150 00 |
JOHAN, zapsaný ústav |
Havířská |
11 |
Plzeň |
301 00 |
Josef Kašpar JK Art Production |
M.Majerové |
1354 |
Milevsko |
399 01 |
JUNIORFEST |
Spojovací |
827 |
Dobřany |
334 41 |
Kamarádi Jablonné nad Orlicí |
Hrdisková |
611 |
Jablonné nad Orlicí |
561 64 |
Kamera Oko, s.r.o. |
Vítězné náměstí |
774/14 |
Praha 6 |
160 00 |
Kanonie Premonstrátů v Želivě |
Želiv |
122 |
Želiv |
394 44 |
KAREL AŠLER z.s. |
Palackého |
3 |
Aš |
352 01 |
KD Mlejn, o.p.s. |
Kovářova |
1615/4 |
Praha 5 - Stodůlky |
155 00 |
KEFÍR s.r.o. |
Zámecká |
85 |
Kolín 1 |
280 02 |
KELTSKÁ NOC, z.s. |
Na hrázi |
117 |
Plumlov |
798 03 |
KEMP MLÁKA s.r.o. |
Novosedly nad Nežárkou - Mláka |
76 |
Novosedly nad Nežárkou - Mláka |
379 01 |
KFTP, z.s. |
Velká Čermná |
50 |
Čermná nad Orlicí |
517 25 |
KINOKLUB OSTROV |
Svatováclavská |
17 |
Litoměřice |
412 01 |
Klicperovo divadlo o.p.s. |
Dlouhá |
99 |
Hradec Králové |
500 03 |
Klub kultury o.p.s. |
1. máje |
493 |
Třinec |
739 61 |
Klub kultury Uherské Hradiště |
Hradební |
1198 |
Uherské Hradiště |
686 60 |
Klub moravských skladatelů z. s. |
tř. Kpt. Jaroše |
45 |
Brno |
602 00 |
Klub Porta Soběslav |
Na Ohradě |
432/II |
Soběslav |
392 01 |
Klub přátel Koletovy hornické hudby |
Vyšehradská |
267 |
Rtyně v Podkrkonoší |
542 33 |
Klub Sluníčko - Unijazz z. s. |
Radnická |
1007 |
Nové Město na Moravě |
592 31 |
Klub sportovního potápění Tachov |
K. Světlé |
505 |
Tachov |
347 01 |
Klub žen Lhotka z.s. |
Lhotka |
89 |
Lhotka |
739 47 |
KLUBCENTRUM v Ústí nad Orlicí |
Lochmanova |
1400 |
Ústí nad Orlicí |
562 01 |
Kolegium pro duchovní hudbu Klatovy, z.s. |
Měchurova |
370 |
Klatovy |
339 01 |
Kolektiv A.M.180 |
Na dračkách |
20 |
Praha 6 - Střešovice |
160 00 |
Kontrapunkt, z. ú. |
Severní |
753/10 |
Předměřice nad Labem |
500 03 |
Kraj pro život,s.r.o. |
8. května |
59/971 |
Šumperk |
787 01 |
Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně |
Vavrečkova |
7040 |
Zlín |
760 01 |
Krakonošovo s.r.o. |
Podolská |
496/124 |
Praha 4 |
147 00 |
Královéhradecké sborové slavnosti, z. s. |
Československé armády |
300 |
Hradec Králové |
500 03 |
Kredance z.s. |
Zeyerova |
29 |
České Budějovice |
370 01 |
KULT, spolek |
Veleslavínova |
14 |
Ústí nad Labem |
400 11 |
Kultura pro Slezskou Ostravu |
Kmetská |
9/1299 |
Ostrava - Slezská Ostrava |
710 00 |
Kultura Rychnov nad Kněžnou, s.r.o. |
Panská |
79 |
Rychnov nad Kněžnou |
516 01 |
Kulturní a informační centrum města Přelouče |
Masarykovo náměstí |
26 |
Přelouč |
535 01 |
Kulturní a informační středisko Hronov |
nám. Čs. armády |
500 |
Hronov |
549 31 |
Kulturní a společenské středisko "Střelnice" |
Střelniční |
1/256 |
Český Těšín |
737 01 |
Kulturní centrum Cooltour Ostrava z.ú. |
Macharova |
302/13 |
Ostrava |
702 00 |
Kulturní centrum Lanškroun |
nám. A. Jiráska |
1 |
Lanškroun |
563 01 |
Kulturní centrum Rakovník |
Na Sekyře |
2377 |
Rakovník |
269 01 |
Kulturní dům Dolní Benešov |
Opavská |
161 |
Dolní Benešov |
747 22 |
Kulturní dům Josefa Suka |
Havlíčkova |
514 |
Sedlčany |
264 01 |
Kulturní dům města Soběslavi |
Jirsíkova |
34 |
Soběslav |
392 01 |
Kulturní dům Střelnice |
Vančurova |
378 |
Vrchlabí |
543 01 |
Kulturní Jižní Město, o.p.s. |
Malenická |
1784/2 |
Praha 4 |
148 00 |
Kulturní Luhačovice,z.s. |
Náměstí 28.října |
543 |
Luhačovice |
763 26 |
Kulturní středisko Dobříš |
Mírové nám. |
68 |
Dobříš |
263 01 |
Kulturní středisko města Blanska |
Hybešova |
1 |
Blansko |
678 01 |
Kulturní středisko města Ústí nad Labem |
Velká Hradební |
33 |
Ústí nad Labem |
400 01 |
Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí, p.o. |
Komenského |
1 |
Valašské Meziříčí |
757 01 |
Kunovjan, z.s. |
Záchalupčí |
952 |
Kunovice |
686 04 |
KVCM s.r.o. |
Třebovská |
164/34 |
Mohelnice |
789 85 |
Kytice |
Chlebovická |
495 |
Praha 9 - Letňany |
199 00 |
Ladislav Tomeš |
Za Sady |
266 |
Mirotice |
398 01 |
Lázně Luhačovice, a.s. - Milena Hrbáčová |
Lázeňské nám. |
436 |
Luhačovice |
763 26 |
Literární Vysočina |
Horní |
1466/10 |
Praha 4 |
140 00 |
Lotos, s.r.o. |
Bublíkova |
5/2189 |
Praha 8 |
182 00 |
Lunchmeat |
Lannova |
6/1540 |
Praha 1 - Nové Město |
110 00 |
Lupulus s.r.o. |
Dolní Nerezce |
14 |
Čimelice |
398 04 |
MAHLER 2000 |
Jaromírova |
54 |
Praha 2 |
128 00 |
Matice slezská |
Národopisný areál |
260 |
Dolní Lomná |
739 91 |
Mendelovo gymnázium, Opava, příspěvková organizace |
Komenského |
5 |
Opava |
746 01 |
Merlet s.r.o. |
Beranových |
65 |
Praha 9 |
199 02 |
Město Bruntál |
Nádražní |
20 |
Bruntál |
792 01 |
Město Bučovice (Informační a kulturní zařízení města Bučovice |
Jiráskova |
502 |
Bučovice |
685 01 |
Město Bystřice pod Hostýnem |
Masarykovo náměstí |
137 |
Bystřice pod Hostýnem |
768 61 |
Město Jílové u Prahy - Kulturní centrum |
Masarykovo náměstí |
194 |
Jílové u Prahy |
254 01 |
Město Krupka- Kulturní zařízení města Krupka |
Komenského |
202 |
Krupka |
417 42 |
Město Podbořany |
Mírová |
615 |
Podbořany |
441 01 |
Město Tábor, odbor kultury a cestovního ruchu |
Žižkovo nám. |
č.p. 2 |
Tábor |
390 15 |
Město Tanvald |
Palackého |
359 |
Tanvald |
468 41 |
Město Teplice nad Metují |
Rooseveltova |
15 |
Teplice nad Metují |
549 57 |
Město Velké Bystřice |
Zámecké nám. |
79 |
Velká Bystřice |
783 53 |
Městská část Praha 9 |
Sokolovská |
14/324 |
Praha 9 |
180 49 |
Městská kulturní zařízení Bělá pod Bezdězem, příspěvková organizace |
Masarykovo náměstí |
140 |
Bělá pod Bezdězem |
294 21 |
Městská kulturní zařízení v Litoměřicích |
Na Valech |
2028 |
Litoměřice |
412 01 |
Městské divadlo Děčín |
Teplická |
75 |
Děčín IV - Podmokly |
405 02 |
Městské divadlo Jablonec nad Nisou, o.p.s. |
Liberecká |
5/1900 |
Jablonec nad Nisou |
466 01 |
Městské divadlo Varnsdorf |
Partyzánů |
1442 |
Varnsdorf |
407 47 |
Městské divadlo Zlín, příspěvková organizace |
třída Tomáše Bati |
4091 |
Zlín |
760 01 |
Městské kulturní centrum Beroun |
Holandská |
118 |
Beroun - Centrum |
266 01 |
Městské kulturní středisko Červený Kostelec |
Žižkova |
365 |
Červený Kostelec |
549 41 |
Městské kulturní středisko Strakonice |
Mírová |
831 |
Strakonice |
386 01 |
Městské kulturní středisko Havířov |
Hlavní třída |
246/31a |
Havířov - Město |
736 01 |
Městské kulturní středisko Holešov |
nám. F.X. Richtra |
190 |
Holešov |
769 01 |
Městské kulturní středisko Kojetín,příspěvková organizace |
nám. Republiky |
1033 |
Kojetín I - Město |
752 01 |
Městské kulturní středisko Tachov |
nám. Republiky |
85 |
Tachov |
347 01 |
Městské kulturní středisko Třebíč |
Karlovo nám. |
47 |
Třebíč |
674 01 |
Městské kulturní středisko v Domažlicích |
nám. Míru |
51 |
Domažlice |
344 01 |
Městské kulturní středisko v Náměšti nad Oslavou |
Masarykovo nám. |
100 |
Náměšť nad Oslavou |
675 71 |
Městské kulturní zařízení Uničov |
Moravské náměstí |
1143 |
Uničov |
783 91 |
Městské Tylovo divadlo |
Masarykova |
128 |
Kutná Hora |
284 01 |
Městský dům kultury Karviná |
tř. Osvobození |
1639/43 |
Karviná - Nové Město |
735 06 |
Městský klub v Novém Městě nad Metují |
Komenského |
30 |
Nové Město nad Metují |
549 01 |
Městský kulturní klub Hlinečan-multifunkční centrum |
Adámkova |
341 |
Hlinsko |
539 01 |
Městský kulturní podnik-FIDIKO Žamberk |
Nádražní |
39 |
Žamberk |
564 01 |
Městský úřad Zruč nad Sázavou |
Zámek č.p. |
1 |
Zruč nad Sázavou |
285 22 |
Metronome Prague |
Březinova |
9 |
Praha 8 |
180 00 |
Mezinárodní centrum slovanské hudby Brno, o.p.s. |
Polní |
6 |
Brno |
639 00 |
Mezinárodní festival Divadlo Plzeň |
Sedláčkova |
174/2 |
Plzeň |
301 00 |
Mezinárodní filmový festival Praha - Febiofest, s.r.o. |
Růžová |
13/951 |
Praha 1 |
110 00 |
Mezinárodní společnost A. Dvořáka o.p.s. |
Hradecká |
5 |
Praha 3 |
130 00 |
MFSF Jánošíkov dukát - Dr. Vlastimil Fabišík |
Chodská |
19 i |
Brno |
612 00 |
MgA. Irena Chřibková |
U Libeňského pivovaru |
5/1334 |
Praha 8 |
180 00 |
Mgr. Štěpánka Kašparová - Kult. agentura. Štěk |
Sametová |
733/7 |
Liberec |
460 01 |
MICHAEL - Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby |
Machkova |
1646 |
Praha 4 |
149 00 |
Michal Šenbauer Sun music |
Nevanova |
1032/24 |
Praha |
163 00 |
Milevskem, s.r.o |
Nádražní |
846 |
Milevsko |
399 01 |
Millennium Travel, s.r.o |
Na Císařce |
32/3224 |
Praha 5 |
150 00 |
Mladá scéna |
Pod Lesem |
263 |
Ústí nad Orlicí |
562 03 |
MMC Praha s.r.o. |
U Nikolajky |
957/11 |
Praha 5 |
150 00 |
Moravská filharmonie Olomouc |
Horní náměstí |
23 |
Olomouc |
772 00 |
MQFF Mezipatra z.s. |
Francouzská |
284/94 |
Praha |
101 00 |
MSFH 2010 s.r.o. |
Seifertova |
571/5 |
Praha 3 |
130 00 |
MTA Praha |
Trojanova |
5 |
Praha 2 |
120 00 |
MUDr.Pavel Kopřiva |
Banskobystrická |
205/24 |
Brno |
621 00 |
Musica Florea z.s. |
U Cihelny |
108 |
Bořanovice - Pakoměřice |
250 65 |
MUSICA Holešov, z. s. |
F.X. Richtra |
190 |
Holešov |
769 01 |
MUSICA VIVA z.s. |
Tř. 1. Máje |
5 |
Olomouc |
772 00 |
Na podporu aktivit v N.B.,z.s. |
Masarykovo náměstí |
1 |
Nový Bydžov |
504 01 |
Na Věčnosti z.s. |
Velká Mikulášská |
11/463 |
Znojmo |
669 02 |
Náboženská obec Církve československé husitské v Dobrušce |
Zd. Nejedlého |
668 |
Dobruška |
518 01 |
Nadace - Historické a kulturní dědictví regionu města Budyně nad Ohří |
Mírové náměstí |
65 |
Budyně nad Ohří |
411 18 |
Nadační fond Festival komorní hudby |
Zámek |
57 |
Český Krumlov |
381 01 |
Nadační fond Festival spisovatelů Praha |
Národní |
37/416 |
Praha |
110 00 |
Nadační fond Jičín - město pohádky |
Denisova |
400 |
Jičín |
506 01 |
Nadační Fond Mezinárodní Fórum Mládeže |
Tatarkova |
733/2 |
Praha 4 |
140 00 |
Nadační fond Přerovského jazzového festivalu |
Kratochvílova |
1/148 |
Přerov 2 |
750 02 |
Náchodská Prima sezóna, o.p.s. |
Masarykovo nám. |
1 |
Náchod |
547 01 |
Národní divadlo Brno, p. o. |
Dvořákova |
11 |
Brno |
657 70 |
Národní divadlo moravskoslezské, příspěvková organizace |
ul. Čs. Legií |
14/148 |
Ostrava - Moravská Ostrava |
701 04 |
Národní dům Frýdek-Místek |
Palackého |
134 |
Frýdek - Místek |
738 02 |
Národní ústav lidové kultury |
Zámek |
672 |
Strážnice |
696 62 |
Národní ústav pro autismus, z.ú. |
Brunnerova |
1011/3 |
Praha 17 - Řepy |
163 00 |
Národopisný spolek Pálava |
Wolkerova |
514/11 |
Mikulov |
692 01 |
NedomYsleno ČR, s.r.o. |
Hrusická |
2510/2 |
Praha 4 |
141 00 |
Nerudný Fest.cz |
Strakonická |
1601 |
Černošice |
252 28 |
NIPOS - útvar ARTAMA |
Fügnerovo náměstí |
5 |
Praha 2 |
120 21 |
Nová síť z.s. |
Osadní |
26 |
Praha 7 |
170 00 |
NRG production |
Václavská |
6/237 |
Brno - Staré Brno |
603 00 |
Nymburské kulturní centrum |
Palackého třída |
449 |
Nymburk |
288 02 |
Občanské sdružení pro podporu animovaného filmu z.s. |
Hradešínská |
6 |
Praha 10 |
101 00 |
Občanské sdružení Větrov, z.s. |
Divadlo Krakonoš |
302 |
Vysoké nad Jizerou |
512 11 |
Obec Dětenice |
Dětenice |
141 |
Dětenice |
507 24 |
Obec Křenovice |
Školní |
535 |
Křenovice |
683 52 |
Obec Milotice |
Školní |
72 |
Milotice |
696 05 |
Obec Tvrdonice |
nám. Míru |
31 |
Tvrdonice |
691 53 |
OBSCENE productions,s.r.o. |
Bukovka |
73 |
Lázně Bohdaneč |
533 41 |
Or-fea, spol. s r.o. |
Těšnov |
9/1162 |
Praha 1 |
110 00 |
OS Dobromysl Pacov |
Malovcova |
310 |
Pacov |
395 01 |
Ostrovy s.r.o. |
Slunná |
27 |
Praha 6 |
160 00 |
Osvětová beseda Ratiškovice |
U Radnice |
1300 |
Ratiškovice |
696 02 |
Osvětová beseda Vysokov |
Vysokov |
108 |
Vysokov |
549 12 |
Otrokovická beseda, s.r.o. |
nám. 3. května |
1302 |
Otrokovice |
765 02 |
OUTDOOR FILMS s.r.o. |
Smetanovo nám. |
7 |
Ostrava |
702 00 |
P&J MUSIC, spol. s r.o. |
Ječná |
516/28 |
Praha 2 |
120 00 |
PAF, z. s. |
Wurmova |
7 |
Olomouc |
779 00 |
Pavel BARNÁŠ |
Heřmanova |
51/846 |
Praha 7 - Holešovice |
170 00 |
Pavel Nenkovský |
Pionýrů |
19/1159 |
Mohelnice |
789 85 |
Pavel Vaněk (Divadlo DUHA) |
Palackého |
966 |
Polná |
588 13 |
Pavla Walková-DKW |
Ke splavu |
2348 |
Frýdek-Místek |
738 01 |
PETARDA PRODUCTION a.s. |
Olbrachtova |
29/961 |
Ostrava - Slezská Ostrava |
710 00 |
Petr Parýzek |
Osiková |
1781/2c |
Kosov u Českých Budějovic |
370 08 |
Pěvecký sbor města Vrbna pod Pradědem,z.s.. |
Jesenická |
226 |
Vrbno pod Pradědem |
793 26 |
Pivovar Litovel a.s. |
Palackého |
934 |
Litovel |
784 01 |
Plzeňská filharmonie,o.p.s. |
Náměstí Míru |
2363/10 |
Plzeň |
301 00 |
Plzeňská folklorní scéna, z.s. |
Květná |
40 |
Plzeň |
326 00 |
Pod svícnem |
Farní |
16 |
Frýdek - Místek |
738 01 |
Podkrkonošská společnost přátel dětí zdravotně postižených Semily,z.s. |
Nádražní |
213 |
Semily |
513 01 |
Políčko,z.s |
Svépomoc |
182 |
Polička |
572 01 |
POLSKI ZWIĄZEK KULTURALNO - OŚWIATOWY / POLSKÝ KULTURNĚ - OSVĚTOVÝ SVAZ |
Mariánské náměstí |
18 |
Jablunkov |
739 91 |
Pontopolis z.s. |
Riegrova |
52 |
Polička - Město |
572 01 |
Porta |
Lannova |
53 |
České Budějovice |
370 01 |
Pragokoncert Bohemia a. s. |
U Bulhara 3 |
3 |
Praha 1 |
110 00 |
Prague Fringe, s.r.o. |
Budečská |
16 |
Praha 2 - Vinohrady |
120 00 |
Prague Proms, o. p. s. |
Weilova |
2/1144 |
Praha |
102 00 |
Pražská společnost bloumající veřejnosti |
Na Smetance |
14 |
Praha 2 |
120 00 |
Pražské jaro, o.p.s. |
Hellichova |
18/553 |
Praha 1 - Malá Strana |
118 00 |
ProART |
Vranovská |
32b |
Brno |
614 00 |
První festivalová s.r.o |
Purkyňova |
74 |
Praha 1 |
110 00 |
Přátelé dobré hudby,z.s. |
Dolní Újezd |
169 |
Dolní Újezd |
569 61 |
Přátelé Vidova a okolí |
Vidov |
34 |
České Budějovice |
370 07 |
Příští vlna z.s. |
Novovysočanská |
9 |
Praha 9 |
190 00 |
Psychiatrická nemocnice Bohnice |
Ústavní |
91 |
Praha 8 - Bohnice |
181 02 |
RACHOT Production s.r.o. |
Kubelíkova |
27/1548 |
Praha 3 |
130 00 |
RED HILL PRODUCTION z.s. |
Červený vrch |
7/2122 |
Ústí nad Labem |
400 11 |
Renáta Černá |
K Rybníčkům |
521 |
Chýně |
253 01 |
Renée Nachtigallová |
Podle Lomu |
27 |
Praha 13 - Třebonice |
155 00 |
Right News |
Prosečnice 65 |
65 |
Týnec nad Sázavou |
257 41 |
Robert Černý |
Sládečkova |
76 |
Ostrava |
715 00 |
RockField |
Solidarity |
39 |
Praha 10 |
100 00 |
Rodinný pivovar BERNARD a.s. |
5. května |
1 |
Humpolec |
396 01 |
RR z.s. |
Braunerova |
1023 |
Roztoky |
252 63 |
RSC Čechie Slaný |
Vepřkova |
3/647 |
Slaný |
274 01 |
S radostí, z. s. |
Plzeňská |
1261 |
Varnsdorf |
407 47 |
SASME Kultura s.r.o. |
Tušimice |
26 |
Kadań |
432 01 |
Scandula, z.s. |
Vltavská |
15 |
Libčice nad Vltavou |
252 66 |
SDH Dolce |
Dolce |
32 |
Přeštice |
334 01 |
Sdružení Mělnický Vrkoč, z.s. |
1. máje |
117 |
Lužec nad Vltavou |
277 06 |
Sdružení pro rozvoj Soláně,z.s. |
Bzové |
325 |
Karolinka |
756 05 |
Sdružení přátel folkloru Severní Hané |
Růžová |
458 |
Postřelmov |
789 69 |
Sdružení přátel folkloru v Brně, z.s. |
Charbulova |
231/3 |
Brno |
618 00 |
Sdružení Telepace |
Kostelní nám. |
2 |
Ostrava, Moravská - Ostrava |
702 00 |
Sdružení TULIPAN |
Sokolská 113/8 |
113/8 |
Liberec 1 |
460 01 |
Severočeská filharmonie Teplice |
Mírové náměstí |
2950 |
Teplice |
415 01 |
Signal productions s.r.o |
Varšavská |
516/19 |
Praha 2 |
120 00 |
Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých ČR, zapsaný spolek |
Krakovská |
21 |
Praha |
110 00 |
Skandinávský dům, z. s. |
Dejvická |
3 |
Praha 6 |
160 00 |
Slezský soubor Heleny Salichové, z.s. |
Studentská |
1770 |
Ostrava |
708 00 |
Slovácký krúžek Stará Břeclav z.s. |
Generála Šimka |
53/1463 |
Břeclav |
690 03 |
Slovo 21, z. s. |
Štěpánská |
1 |
Praha 2 |
120 00 |
Slovo a hlas, z. s. |
Křižovnická |
8/97 |
Praha 1 |
110 00 |
Slunečnice |
Hudečkova |
1/664 |
Děčín |
405 01 |
SMBK SPOLEK |
Kramolišova |
129 |
Valašské Klobouky |
766 01 |
Smetanova Litomyšl, o.p.s. |
Jiráskova |
133 |
Litomyšl |
570 01 |
Soubor lidových písní a tanců Čtyřlístek |
Komenského náměstí |
209 |
Nové Strašecí |
271 01 |
Soubor písní a tanců Dyleň Karlovy Vary, z.s. |
Jiráskova |
14/1704 |
Karlovy Vary |
360 01 |
SPdgŠ a SZŠ sv. Anežky České |
1. máje |
249/37 |
Odry |
742 35 |
Společenské centrum Trutnovska pro kulturu a volný čas |
náměstí Republiky |
999 |
Trutnov |
541 01 |
Společnost F. V. Heka |
ORLICE |
178 |
Letohrad |
561 51 |
Společnost Fryderyka Chopina, spolek |
Hlavní |
47 |
Mariánské Lázně |
353 01 |
Společnost Gaspard, z.s. |
Milady Horákové |
109/108 |
Praha 6 |
160 00 |
Společnost poezie,z.s. |
Krátká |
28 |
Praha 10 |
100 00 |
Společnost pro duchovní hudbu |
Kolejní |
4 |
Praha 6 |
160 00 |
Společnost pro FSU, z.s. |
Lesní |
2946/5 |
Jihlava |
586 03 |
Společnost pro kulturu obce Strání, z.s. |
Na Kopci |
216 |
Strání |
687 65 |
Společnost Zdeňka FIbicha,z.s. |
Karmelitská |
2 |
Praha 1 |
118 00 |
Spolek přátel DPS RADOST PRAHA z.s. |
Šimáčkova |
1452/16 |
Praha 7 |
170 00 |
Spolek Žlutice 2000 |
Hradební |
53 |
Žlutice |
364 52 |
Spolek Bezdružic, z.s. |
Pecka |
301 |
Pecka |
507 82 |
Spolek dětského pěveckého sboru Svítání |
Štefánikova |
19 |
Praha 5 |
150 00 |
Spolek Filip Neri |
Sadová |
611 |
Frýdek - Místek |
738 01 |
Spolek Philokallia |
Chodská |
14 |
Praha 2 |
120 00 |
Spolek Pojizerský folklór |
Bílá Hlína |
3 |
Bílá Hlína |
295 01 |
Spolek pro film a video Uničov |
Moravské nám. |
1143 |
Uničov |
783 91 |
Spolek pro vydávání časopisu LOUTKÁŘ |
Celetná |
17 |
Praha 1 |
110 00 |
Spolek PROVE |
Husova |
23 |
Hořice |
508 01 |
Spolek přátel hasičských hudeb České republiky |
Rubešova |
1175 |
Pelhřimov |
393 01 |
SPOLU Olomouc, z.s. |
Dolní náměstí |
27/38 |
Olomouc |
779 00 |
STAMIC CREATIVE s.r.o. |
V Rohožníku |
519 |
Praha 10 |
107 00 |
Statutární město Brno |
Dominikánské nám. |
196/ 1 |
Brno |
602 00 |
Statutární město Opava |
Horní nám. |
69 |
Opava |
746 26 |
Statutární město Ostrava |
Prokešovo náměstí |
8 |
Ostrava |
729 30 |
Statutární město Prostějov, Magistrát města Prostějova |
nám. T.G. Masaryka |
130/14 |
Prostějov |
796 01 |
STIMUL festival |
Nitranská |
17 |
Praha 3 |
130 00 |
Stranou, z.s. |
Krameriova |
5/674 |
Beroun |
266 01 |
Struny podzimu,spol.s.r.o. |
Palackého |
1/740 |
Praha 1 |
110 00 |
Středisko volného času Lipník nad Bečvou |
Komenského sady |
1334 |
Lipník nad Bečvou |
751 31 |
Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Krnov, p. o. |
Jiráskova |
841/1a |
Krnov |
794 01 |
Studentská unie ČVUT |
Zikova |
4 |
Praha 6 |
166 36 |
Studio Citadela |
Klimentská |
16 |
Praha 1 - Nové Město |
110 00 |
Studio DAMÚZA o.p.s. |
Karlova |
26/223 |
Praha 1 - Staré Město |
116 65 |
Sukus |
Slezská |
98 |
Praha 3 |
130 00 |
Svátky hudby, z. s. |
Třeboňská |
530/2 |
Praha 4 |
140 00 |
Svatováclavský hudební festival, z.s. |
Dr. Šmerala |
6 |
Ostrava |
702 00 |
Šatlava Music |
Rašínova |
525 |
Přibyslav |
582 22 |
Tanec Praha z.ú. |
Husitská |
24a/899 |
Praha 3 |
130 00 |
Taneční centrum Praha - konzervatoř |
Pod Žvahovem |
463 |
Praha 5 |
152 00 |
TATRMANI |
Sudoměřice u Bechyně |
30 |
Sudoměřice u Bechyně |
391 72 |
Těšínské divadlo Český Těšín, příspěvková organizace |
Ostravská |
67 |
Český Těšín |
737 35 |
THEATER.cz, z.s. |
Karlovo nám. |
28 |
Praha 2 |
120 00 |
Theatrum Kuks z.s. |
Stanovice |
29 |
Stanovice |
544 01 |
TIC BRNO, příspěvková organizace |
Radnická |
2/365 |
Brno |
602 00 |
Tomáš Hanzlík |
Doubravice |
36 |
Moravičany |
789 82 |
Tomáš Katschner (Alternativa pro kulturu z.s.) |
V Domcích |
125 |
Trutnov - Horní Předměstí |
541 01 |
Tomáš Staněk |
Kozlov |
38 |
Česká Třebová |
560 02 |
Tony nad městy |
Litvínovská |
524 |
Praha 9 |
190 00 |
TRS,z.s. |
U Nádrže |
257 |
Třeboň |
379 01 |
TS Magdaléna, z.s. |
Liščí |
139 |
Rychnov u Jablonce n. Nisou |
468 02 |
Turnovská Bohéma, z.s. |
nám. Českého Ráje |
5 |
Turnov |
511 01 |
Tylova léta |
K Břízkám |
243 |
Hradec Králové |
500 09 |
Tylův dům |
Vrchlického |
53 |
Polička |
572 01 |
UDANAX, s.r.o. |
Hruškové Dvory |
44 |
Jihlava |
586 01 |
UM Production s.r.o. |
Pařížská |
5 |
Praha 1 |
110 00 |
Unijazz, sdružení pro podporu kulturních aktivit |
Jindřišská |
901/5 |
Praha 1 |
110 00 |
Univerzita Palackého v Olomouci |
Křížkovského |
8 |
Olomouc |
779 00 |
ÚSTECKÁ KULTURNÍ PLATFORMA |
Na Ladech |
2654/57 |
Ústí n. L. |
400 11 |
Václav Hlaváček |
Machatého |
689 |
Praha 5 |
152 00 |
Valašské národní divadlo |
Vsetínská |
46 |
Karolinka |
756 05 |
Valašský folklorní spolek |
Bartošky |
583 |
Frenštát pod Radhoštěm |
744 01 |
Vedle Jedle z. s. |
U Děkanky |
10 |
Praha 4 |
140 00 |
Veselíme se |
Fügnerova |
973 |
Veselí nad Moravou |
698 01 |
Veselské kulturní centrum, z. ú. |
náměstí Míru |
667 |
Veselí nad Moravou |
698 01 |
Virtuosi di Mikulov, z.s. |
Jiráskova |
8 |
Mikulov |
692 01 |
Vojtěch Pohorský |
Bílkovice |
49 |
Bílkovice |
257 26 |
Volume XII |
Nerudova |
1228/9 |
Moravská Třebová |
571 01 |
Votvírák spol. s.r.o. |
Revoluční |
1082/8 |
Praha 1 |
110 00 |
Vrchlického divadlo |
Osvoboditelů |
411 |
Louny |
440 01 |
Východočeské divadlo Pardubice |
U Divadla |
50 |
Pardubice |
531 62 |
Východočeské volné sdružení pro amatérský film a video |
Myslbekova |
602 |
Hradec Králové |
500 03 |
Vysokomýtská kulturní o.p.s.-středisko M-klub |
Litomyšlská |
72 |
Vysoké Mýto |
566 01 |
Vyšší odborná škola pedagogická a sociální a Střední pedagogická škola Kroměříž |
1.máje |
221/10 |
Kroměříž |
767 01 |
W sdružení Písek z. s. |
Dr.M.Horákové |
1720 |
Písek |
397 01 |
Westmusic, s.r.o |
Pražská |
39/114 |
Plzeň |
301 00 |
Z kola ven,z.s. |
Lesní čtvrť |
419 |
Fryšták |
763 16 |
Základní škola a Základní umělecká škola Karlovy Vary, příspěvková organizace |
Šmeralova |
336/15 |
Karlovy Vary |
360 05 |
Základní škola Bruntál |
Rýmařovská |
15 |
Bruntál |
792 01 |
Základní umělecká škola Louny, Poděbradova 610, příspěvková organizace |
Poděbradova |
610 |
Louny |
439 42 |
Základní umělecká škola Moravská Třebová |
Zámecké nám. |
1/185 |
Moravská Třebová |
571 01 |
Základní umělecká škola, Klášterec nad Ohří, okr. Chomutov |
J.A. Komenského |
677 |
Klášterec nad Ohří |
431 51 |
Zámek Slavkov - Austerlitz |
Palackého nám. |
1 |
Slavkov u Brna |
984 01 |
Zámostí, s.r.o. |
Kofránkova |
564/8 |
Třebíč |
674 01 |
Zazpívejme si |
Kocourov |
7 |
Bílá |
463 42 |
Zdeněk Tofel |
Sušilova |
1/919 |
Ostrava - Mariánské Hory a Hulváky |
709 00 |
Zlatá Pecka,z.s. |
Školní náměstí |
11 |
Chrudim |
537 01 |
ZUŠ Jižní Město |
Křtinská |
673 |
Praha 4 - Háje |
149 00 |
ZUŠ Říčany |
Masarykovo náměstí |
57 |
Říčany |
251 01 |
Zuzana Slouková |
Tyršovo nám. |
24 |
Sezemice |
533 04 |
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana |
Štítného |
5/520 |
Praha 3 |
130 00 |
ŽUMPA, ochotnický spolek |
Tyršova |
183 |
Nučice |
252 16 |